Hatfields & McCoys 2012 Poster

Hatfields & McCoys izle

Türkçe Dublaj 13 Temmuz 2017 The History Channel 2012
Oyunuz: 10
9.5 2 Oylar

Yapımcı

Yapımcı

Oyuncular

Hatfields & McCoys Dizi Fragmanı izle

Özet

Hatfields & McCoys ismindeki mini dizi, Amerika’nın Batı Virginia eyaletinde yaşayan Hatfield ve Kentucky eyaletinde yaşayan McCoy ailelerinin mücadelesi üzerine odaklanıyor. 1800’lü yıllardan itibaren aralarında geçindiren sürtüşme ve kan davası nedeniyle ülkenin en tanınmış düşman aileleri olarak malum iki tarafın arasındaki nefret dolu rekabet her iki taraftan birçok ölüme niçin olurken, olaylar nerede ise Batı Virginia ve Kentucky eyaletleri içinde bir iç savaşa kadar tırmandı. Devil Anse Hatfield ve Randall McCoy aslına bakarsak Amerikan İç Savaşı döneminde iki arkadaş iken savaş hemen sonra eve döndüklerinde aralarındaki ilişki bozulmuştur. Ted Mann (Deadwood) ve Ron Parker (Broken Trail) ikilisinin senaryosunu hazırladığı dizi, ana öykü olarak bizlere bu mücadeleyi anlatırken bir yandan da Hatfield’in oğlu ile McCoy’ın kızı arasındaki aşk ilişkisi, eyalet başkanlarının çatışması, McCoy’ın oğullarının yaşadıkları, kundaklama vakaları ve işlenen cinayetler benzer biçimde biroldukça gelişmeyi gözler önüne serecek.

Orjinal Adı Hatfields & McCoys
Türkçe Adı Hatfields & McCoys
İlk Yayın Tarihi 28 Mayıs 2012
Son Yayın Tarihi 30 Mayıs 2012
Sezon 1
Bölüm 3
Süre 100 Dakika

Sezonlar & Bölümler Listesi

Benzer İçerik

Next
Feels Like Ishq
Swagger
Night on Earth
Fallout
Truth Be Told
The Last Days of Ptolemy Grey
The Watch
Dear Edward
The Devil’s Hour
Blindspotting
The End

Cevapla

(2) yorum

 • MustafaCaN PâyitahT
  2 yıl önce
  SetFilm Üyesi

  Bu Önceden İzlediğim Tarihi Mini Dizi Kevin costner’ın iyi oyunculuğu ile Baya İyi Bir Dizi Geçmişte Yaşanan Gerçek Bir Olaydan Alıntı, İzleyiniz, İyi Seyirler.[spoiler][/spoiler]

 • MustafaCaN PâyitahT
  3 yıl önce
  SetFilm Üyesi

  Bu Önceden İzlediğim Tarihi Mini Dizi Baya İyi Bir Dizi Geçmişte Yaşanan Gerçek Bir Olaydan Alıntı, İzleyiniz, İyi Seyirler.