Locke & Key 2020 Poster

Locke & Key izle

Dublaj & Altyazı 11 Şubat 2020 Netflix 2020
Oyunuz: 10
8.8 37 Oylar

Locke & Key Dizi Fragmanı izle

Özet

Babaları gizemli bir şekilde ölen 3 çocuk, anneleriyle birlikte ailelerinden kalan evde yaşamaya başlar. Babalarının ölümüyle alakalı olabileceğini düşündekleri esrarengiz anahtarlar bulurlar. Anahtarların sihirli olduğunu ve onlara da değişik güçler kazandırdığını fark ederler. Tabii anahtarların peşinde olan kötücül karakterler de vardır ve bu şeytani güçler, çocukları rahat bırakmamaya kararlıdır.

Orjinal Adı Locke & Key
Türkçe Adı Locke & Key
İlk Yayın Tarihi 07 Şubat 2020
Son Yayın Tarihi 10 Ağustos 2022
Sezon 3
Bölüm 28
Süre 47 Dakika

Benzer İçerik

Pewnego razu na krajowej jedynce
Les Papillons Noirs
11.22.63
The Society
Filthy Rich
The Naked Director
Power Book II: Ghost
Professor T
Perdida
Rabo de Peixe
YOU
Reacher

Cevapla

(5) yorum

 • MustafaCaN PâyitahT
  3 yıl önce
  SetFilm Üyesi

  Locke & Key 2.Sezon Gelmiş, İzledim, Ama 1.Bölümü İzler İzlemez Hemen Kapadım, Anlaşılan 2.Sezonu Ćoçukların Gençler’in Bir Dengesizliği Normalmiş Gibi Göstermeye Çalışıyorlar, Sakın Bu Diziyi Çoçuklarınıza İzletmeyin, 2 Erkek Evlenirse Bu Normal Mi, Bir Dengesizliktir, Aynı Şekil De Kadın Kadına Böyle Bir Şey Nerde Olursanız, Olun Normal Değildir, Doğal Değildir, İşte Netflix’in Çoğu Dizilerin De Ahlâksızlığı Bozmak İçin Yapılmış, Dizilerden İşte Bu Dizide Locke & Key De Böyle 1.Sezon Biraz İyi Di Ama 2.Sezon Normal Değil, Ben Böyle Saçma ve Dengesiz Dizi veya Filmleri Gördüğüm Anda Hemen Silerim, Kesinlikle İzlemem ve Ayrıca Netflix Düzgün Bazı Dizileri Var Ama Az Neyse Başka Düzgün Bir Film veya Diziye Geçerim, Neyse Ben Kendi Fikrimi Beyân Ettim, Kimseyi Kınamıyorum, Ama Herkesi Uyarayım, Dedim.

 • MustafaCaN PâyitahT
  3 yıl önce
  SetFilm Üyesi

  Locke & Key Yakında Bu Dizinin 2.Sezonu Gelecek, Hatta 3.Sezonu Bile Şimdiden Onaylanmış, Imdb’den Konteol Ettim, Önceden İzlediğim Bu Dizi Gizemlerle Dolu, Merak Uyandırıcı Güzel Bir Dizi, İzleyiniz, İyi Seyirler.

 • Can
  4 yıl önce
  SetFilm Üyesi

  Dizi İydi Ama Sonuna Doğru Daha İydi Gizli Sırlar Yavaş Yavaş Dökülüyordu Ama O Gölge Hayaletlerin Görüntüsü Çok Saçmaydı Biraz Daha Gerçekçi Olabilirdi Sonuçta Bu Animasyon Değil ve Heralde Bütçe Bu Kadara Yetmiş ve Son Bölümünde O Sevimsiz Kadını Attık Sandılar Kapıdan Ama Belliydi Zaten İyce Dikkatli İzliyen Anlar Şekil Değiştirici Anahtarla Planlar Yaptı Sevimsiz Kadın İşte ve KApıyı Açtıklarında Anlamıştım Kurşunlardan Birinin Birisine İsabet Ettiğine O Sarı Saçlı Süslü Kokona Kıza İsabet Ettiğini Etmiş İşte Hareketlerinden De Belliydi Çıkarken Mağaradan İy Bir Diziydi İzleyiniz Zten 2.Sezonun Çıkacağı Belli 2021 De Çıkar Her Sene 1.Sezon Çıkarıyorlar veEmeği Geçen Komisere ve Tüm Destek Verenlere, Teşekkürler.

 • hilal
  4 yıl önce
  Ziyaretçi

  gerçekten sürükleyici ve gizemli bir dizi severek izledim ve merakla 2. sezonu bekliyorum

 • 1mak1mak
  4 yıl önce
  SetFilm Üyesi

  Çok Teşekkürler. Ellerinize sağlık harikasınız.
  Vivir sin permiso (Unauthorized Living) NF de var bu diziyide eklemeniz mümkünmü acaba.