Terzi 2023 Poster

Terzi izle

Yerli Dizi 2 Mayıs 2023 Netflix 2023
Oyunuz: 10
8.3 16 Oylar

Oyuncular

Terzi Dizi Fragmanı izle

Özet

Yetenekli terzi Peyami, büyükbabasından aldığı ustalıkla genç yaşta başarılara imza atmıştır. Büyükbabasının vefatı sonrasında, kimseyle paylaşmadığı en büyük sırrı olan akli dengesi sorunlu babası Mustafa’ya bakmak zorunda kalan Peyami, babasını İstanbul’daki hayatının merkezine yerleştirmek zorunda kalır. Bir yandan istismar edildiği ilişkisinden kaçmaya çalışan Esvet, kendi gizemleriyle birlikte Peyami ve Mustafa’nın yaşamına dahil olur.

Bu hikâyede, Peyami’nin geçmişten günümüze taşıdığı aile değerleri ve gelenekler, modern İstanbul yaşamıyla karşı karşıya gelir. Peyami ve Esvet’in yolları kesişirken, her ikisi de kendi sırlarını koruma mücadelesi içindedirler. İç içe geçen hikâyeleri sayesinde, birbirlerine destek olup dönüşüme uğrarlar ve hayatlarında yeni bir sayfa açarlar. Bu süreçte, bir yandan aşk ve dostluklarını sorgularken diğer yandan da geçmişle yüzleşirler.

Terzi dizisi, Peyami’nin miras aldığı yeteneği ve aile sırlarını, İstanbul’un hareketli yaşamıyla harmanlayarak izleyicilere duygusal ve sürükleyici bir hikâye sunar. Bu hikâyede, karakterlerin yaşadığı zorluklar, sevgi ve bağlılığın önemine dair güçlü bir mesaj verirken, aynı zamanda her birinin hayatında önemli değişimlerin yaşandığı bir dönüşüm sürecini de yansıtır.

Orjinal Adı Terzi
İlk Yayın Tarihi 02 Mayıs 2023
Son Yayın Tarihi 03 Kasım 2023
Sezon 3
Bölüm 23
Süre 47 Dakika

Benzer İçerik

White Lines
The Wheel of Time
The Buccaneers
Firefly
Braqueurs
We Hunt Together
Swamp Thing
Lost Ollie
Stateless
Savage Beauty
Midnight Mass
Losing Alice

Cevapla