The Boss Baby: Back in Business 2018 Poster

The Boss Baby: Back in Business

Patron Bebek: Yine İş Başında
Dublaj & Altyazı 10 Nisan 2018
Oyunuz: 10
9.2 43 Oylar

Alec Baldwin ve Steve Buscemi’nin seslerinin yer aldığı 2017 yapımı Patron Bebek adlı filmin hayranları, preternal açıdan akıllıca olanlardan daha fazlasını elde etmek üzereler. Bugün Netflix, yaklaşan dizileri The Boss Baby: Back in Business için yeni bir fragman yayınladı. Bu sırada listelenen tek oyuncu, orijinal filmde Tim’i seslendiren Miles Bakshi. Aşağıdaki Fragmanlar bölümünde The Boss Baby: Back in Business fragmanını görüntüleyebilirsiniz.

Boss Baby, kardeşi ve kardeşi Tim’in yardımlarıyla, Baby Corp’un cüretkar kurumsal orman jimnastiğine doğru ilerlerken, neredeyse imkansız olanı elde etmek için açılışı sürdürüyor: modern bir kariyer bebeğinin iş-yaşam dengesi. Emmy ödüllü yapımcı yapımcısı Brandon Sawyer’den (Madagaskar Penguins) dizi, 6 Nisan’da DreamWorks Animation‘dan Netflix üyelerine sunulacak.

2017 filmi The Boss Baby, Marla Frazee tarafından aynı ismin 2010 resimli kitabına dayanıyordu. Filmde Baldwin, Buscemi, Bakshi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow ve Conrad Vernon sesleri bulunuyor.

Orjinal Adı The Boss Baby: Back in Business
Türkçe Adı Patron Bebek: Yine İş Başında
Yayın Tarihi 06 Nisan 2018
IMDb Puanı 6.5 4.342 Oy
Sezon 4
Bölüm 49
Süre 24 Dakika

Benzer İçerik

Loot
Special
Marlon
Mr. & Mrs. Smith
Ted Lasso
Gilmore Girls
Dragon’s Dogma
No Good Nick
Mixte
Gen V
The Kominsky Method
Generazione 56K

Cevapla

(13) yorum