Schindler'in Listesi 1993 Poster

Schindler'in Listesi

Schindler's List
195 Dak. 15 Haziran 2023
Oyunuz: 10
8.3 13 Oylar

Tüm zamanların tarihsel açıdan en önemli filmlerinden biri olan Steven Spielbergin Schindlerin Listesi cesaret ve inanç dersleriyle nesiller boyu ilham vermeye devam eden güçlü bir hikaye. En İyi Film ve En İyi Yönetmen de dahil olmak üzere yedi Akademi Ödülü sahibi olan bu inanılmaz gerçek hikaye Holokost sırasında 1.100den fazla Yahudinin hayatını kurtaran esrarengiz Oskar Schindleri (Liam Neeson) konu alıyor. Bu, fark yaratan bir adamın zaferi ve yaptıkları sayesinde insanlık tarihinin en karanlık bölümlerinden birini atlatanların dramıdır.

Yayın Tarihi 15 Aralık 1993
IMDb Puanı 9.0 1.457.041 Oy
Yönetmen Steven Spielberg

Benzer İçerik

Dedemin İnsanları
Elveda Oğlum
Sessiz Bir Yer
Piyanist
Raymond & Ray
Dancing Queens
Toprak
Fransız Postası
Rye Lane
Aşkın Renkleri
Sen Ben Lenin
Dönüşüm Noktası

Cevapla

(4) yorum

 • muhammed
  6 yıl önce
  Ziyaretçi

  admin kardeşim imdb 250 de olan filmleri türkçe altyazılı olarakda görsek çok iyi olur bide biraz daha eski filmlere yani imdb si yüksek kaliteli filmlere ağırlık vermenizi tavsiye ederim mesela bir rüya için ağıt , ihtiyar delikanlı ,ateşböceklerin mezarı, bir zamanlar amerikada gibi kaliteli filmler bunları izlemişssen anlamışsındır demek istedğimi 🙂

  • Komiser
   6 yıl önce
   Yönetici

   kardeşim imdb top 250 eklenmeye başlandı zaten. ama eskiye dönük altyazılı veremiyoruz. vermek istesek zaman olmaz bu seferde güncellerle ilgilenemeyiz. diğer siteler gibi 5 dk da filmi hazırlamıyoruz kaliteli sunduğumuzdan zaman alıyor bir film. ama site toparlandığında altyazılı olarakta eklemeye başlarız.

   • muhammed
    6 yıl önce
    Ziyaretçi

    site 1080p hd kalite farkıyla bildiğim bütün siteleri sollar o konuda mükemmelsiniz ama sitede epey film ve dizi eksiklği heralde oda yeni bir site olduğunuzdan kaynaklıdır inşallah ileri günlerde daha iyi olur.

    • Komiser
     6 yıl önce
     Yönetici

     aynen hocam yeni bir siteyiz. zamanla içerik zenginleşir. ayrıca siteyi beğendiğinize sevindim bizi önerirseniz sevinirim.